Inspirace, Inspirace a tipy

Rozjasněte svou svatbu romantickými světýlky

Praktická i romantická dekorace, která rozjasní každou svatbu. O čem je řeč? Přece o světýlkách. Přečti si, z čeho je možné si vybrat a navodit tak jedinečnou atmosféru.

Světýlka, kam se podíváš

Světelné dekorace mají široké využití. Od výzdoby jednotlivých míst až po osvětlení velkého prostoru uvnitř i venku. Z čeho můžeš vybírat?

Světelné řetězy

Světelnými LED řetězy vyzdobíš vnitřní prostor, ale díky jejich voděodolnosti také zahradu nebo slavobránu k večernímu obřadu. Využití najdou i pro prezentaci vašich společných fotek. Pomocí světelné opony vytvoříš zajímavé pozadí pro fotokoutek. Vybírat lze z několika délek podle potřeby a nastavit na nich několik režimů svícení.

Světelný řetěz se dá použít na ozdobení slavobrány
zdroj: fotoarchív Světýlkov.cz

Žárovkové řetězy

Více světla na taneční parket, v párty stanu, relaxační zóně nebo na zahradě zajistí žárovkové řetězy. Vyrábějí se v různých délkách a odolají i deštivému počasí.

Žárovkový řetěz se skvěle hodí například v letních dnech
na osvětlení zahrady
zdroj: fotoarchív Světýlkov.cz

Svítící nápisy

K oblíbeným dekoracím patří i velká svítící písmena a nápisy jako LOVE nebo SVATBA. Na stole se budou vyjímat iniciály snoubenců a u baru nesmí chybět nápis BAR, aby jej nikdo nepřehlédnul. Z jednotlivých písmen si poskládáš nápis, podle své fantazie a skvěle vypadají i na svatebních fotkách.

Svítící nápisy tomu dodají ten pravý šmrnc
zdroj: fotoarchív Světýlkov.cz

Světelné láhve

Neotřelou dekorací stolu je láhev naplněná LED světýlky, která poskytuje decentní osvětlení. Použít se dá jakákoliv láhev z čirého i barevného skla.

Svíčky na stolech nahradí láhve se světýlky
zdroj: fotoarchív Světýlkov.cz

RGB reflektor

Kouzelné barevné efekty vytvoříš za použití RGB reflektoru. Využiješ jej například na tanečním parketu nebo při focení.

Barevné efekty obstarají RGB reflektory
zdroj: fotoarchív Světýlkov.cz

Nemusíš se bát, instalace světelných řetězů není složitá a k zapojení stačí pouze klasická zásuvka na 220 V. Kratší řetězy a nápisy pak fungují na tužkové AA baterie.

Kde sehnat světelné dekorace

Světelné řetězy se dají zakoupit ve specializovaných obchodech, ale náklady na jejich pořízení nejsou nejlevnější, zvlášť jestli jich potřebuješ větší množství.

Výhodnější variantou je tak jejich zapůjčení. Takovou službu nabízí například firma Světýlkov, kde najdeš všechny zmíněné světelné dekorace v odstínu teplé bílé.

Světelné dekorace vytvoří příjemnou atmosféru
zdroj: fotoarchív Světýlkov.cz

Na výběr máš ze 3 balíčků v ceně od 1 150 Kč se zasláním prostřednictvím Zásilkovny kdekoliv po ČR. Nevěsty z Prahy a okolí si je můžou vyzvednout i osobně v sídle firmy a ušetřit tak na poštovném.

Líbil se ti tento článek? Budu ráda, když o něm dáš vědět dalším nevěstám 🙂