O Svatebním šílenství

Zdravíčko budoucí nevěsto,

jsem Katka – nyní už paní, která si svého pana Božského vzala v létě 2018. I když jsem si říkala, že přece ty přípravy nebudu nijak extra prožívat, někdy jsem se načapala, že dělám pravý opak. Ke každé části zařizování svatby jsem strávila mraky hodin na internetu a hledala, poptávala, hltala informace. Svatbu jsme si zařizovali sami. Ozdůbky a tiskoviny jsem si vyráběla doma po večerech a těšila jsem se na to do té doby, než jsem se s tím začala drbat, ale měla jsem radost, že se to pak svatebčanům líbilo.

To je taky důvod proč vznikly stránky Svatební šílenství. Řekla jsem si, že materiály, které jsem si vytvořila se mohou hodit i dalším nevěstám a že se o ně s tebou podělím. Hlavní myšlenkou tohoto blogu je inspirovat a dát dohromady užitečné informace, které se týkají svatby a návody, abych ti ušetřila trochu času. Protože co mě osobně chybělo, bylo místo, kde bych našla vše, co jsem hledala (a že toho bylo hodně). Největší inspirací mě byly různé diskuse, ale komu se to chce pořád hledat.

A proč název „Svatební šílenství“? Jednak proto, že snad každá holka, kterou její milý požádá o ruku, se přepne na chvilku do módu „svatba“ a začne tak trochu šílet a také proto, že samotné přípravy, vyhledávání a zajišťování svatebního dne bývá někdy taky dost šílené. Vím to, jelikož toto období mám už úspěšně za sebou, přežila ho a dokonce se i vdala 🙂

Budu ráda, když tady najdeš to, co hledáš a alespoň trochu ti to pomůže k zajištění tvého vysněného dne.

Příjemné svatební přípravy přeje

Katka

nevěsta s kyticí růží
Moje maličkost
foto: Jan Senčák