Prohlášení o affiliate odkazech na webu Svatební šílenství

Mám ráda upřímnost a chci být fér, proto tady prohlašuji, že web Svatebni-silenstvi.cz obsahuje odkazy na weby třetích stran, z nichž některé jsou tzv. affiliate odkazy.

Co je to affiliate odkaz

Affiliate odkaz znamená, že obsahuje kromě webové adresy, také jedinečný identifikátor, aby navštívený web věděl, odkud návštěvník k němu přišel a uloží tuto informaci do paměti tzv. cookies. Pokud přes tento odkaz web navštívíš a nakoupíš zboží nebo službu, získám já, jako zprostředkovatel, provizi z tvého nákupu. Ceny zboží/služeb nejsou o tuto provizi nijak navýšeny, takže se nemusíš ničeho bát, že bych tě chtěla nějak ošulit.

Proč web obsahuje affiliate odkazy

Prioritou webu Svatební šílenství je poskytnout všem nastávajícím nevěstám všechny důležité informace, rady, tipy a návody pro jejich svatební den. Zdarma si také můžeš stáhnout spoustu hotových materiálů k vytištění.

Celý obsah webu je jen mým dílem, který pro tebe tvořím ve svém volném čase během rodičovské dovolené bez jakéhokoliv honoráře. Výjimkou jsou některé fotografie z fotobank a uveřejněné materiály a fotky nevěst, ke kterým mám jejich písemný souhlas. Zároveň se na něm učím nové dovednosti od copywritingu přes marketing po tvorbu webu. Provizi z prodeje ber jako podporu pro tento web, který ti v něčem pomohl.

Pravidla umístění affiliate odkazů

Affiliate odkazy jsou umístěny v textu, bannerech a produktových obrázcích. Jde pouze o relevantní odkazy k danému tématu, které ti mohou ušetřit čas brouzdáním na internetu.

Odkazy jsou pouze na ověřené e-shopy, se kterými mám osobní zkušenost nebo bych si sama z takového webu něco koupila.

Cílem je tvořit kvalitní a užitečný obsah bez ohledu na to, zda k tomu je nebo není affiliate odkaz.

Co když nechci, abys získala provizi z mého nákupu

Pokud si myslíš, že si provizi z nějakého důvodu nezasloužím, nemusíš na odkazy klikat.

V případě, že jsi byla zvědavá, kam tě externí affiliate odkaz dovede a klikla si na něj, můžeš smazat paměť cookies v Nastavení svého prohlížeče.

Jestli se chceš o affiliate marketingu dozvědět více, můžeš si o něm více přečíst v tomto článku.