Inspirace, Inspirace a tipy

Navštivte jubilejní 20. ročník Svatebního veletrhu Pardubice

První únorový víkend bude patřit jubilejnímu 20. ročníku Svatebního veletrhu Pardubice, který proběhne 3. a 4. února 2024. Nádherné foyer budovy ČSOB Pojišťovny zaplní téměř 60 svatebních profesionálů, kteří osobně poradí, předvedou nejnovější trendy v oboru a pomohou zařídit svatbu od A do Z.

Inspirace od svatebních dodavatelů

Svatební salóny nejen z Pardubic předvedou šaty pro nevěstu, družičky, svatební maminky a nezapomeneme ani na ženicha, svědky i tatínky. Na výběr i k zakoupení bude pohodlná a krásná obuv, kterou je třeba pořídit a prošlápnout co nejdříve, aby v nich nevěsta či ženich celou svatbu vydrželi nejen tančit.  Vše po oba dva dny uvidíte v několika módních přehlídkách.

Snoubenci si vyberou z několika stovek vzorů snubních prstenů u šesti zlatnických dílen, jejichž lesknoucí šperky osloví určitě i nezadané, které může blížící se Valentýn inspirovat k zásnubám.

K vidění budou svatební dorty a cukroví, které cukrářky připraví nejen jako podívanou, ale také k ochutnání. Seznámíte se a zjistíte, jak si lidsky sednete se svatebními koordinátorkami, fotografy nebo kameramany.

Vizážistky poradí i nalíčí přítomné slečny. Kadeřnice ukáží, jak upravit neposedné vlasy tak, aby účes vydržel celý den.

Těšit se můžete na ukázky svatebních fotografií i videí z dílen zkušených fotografů a kameramanů, které si lze ihned objednat. Inspirujte se tipy na květinové vazby, catering, svatební areály, ubytování i na místa pro obřad. Chybět nebudou ani specialisté na hubnutí před svatbou.

banner svatebního veletrhu pardubice s nevěstou s kyticí

Doprovodný program i lákavá soutěž

Pro všechny návštěvníky veletrhu bude tradičně připravena ochutnávka sklenky prosecca, kávy a míchaných nápojů. V doprovodném programu nebude chybět společenský tanec, vystoupení okouzlujícího hudebního dua, jehož hudba Vás opravdu chytne za srdce, a možná přijde i kouzelník.

Lákadlem pro snoubence bude soutěž o svatební cestu do luxusního spa resortu v Lázních Bělohrad v hodnotě 31.000,- Kč.

To vše bude k dispozici na jubilejním 20. ročníku Svatebního veletrhu Pardubice.

Veškeré informace k programu najdete na webových stránkách www.svatebni-veletrh-pardubice.cz.

Těšíme se na Vaši návštěvu.