kronika pro nevěstu s perníkovými srdíčky a kávou
Inspirace, Inspirace a tipy

Kronika pro nevěsty uchová vzpomínky nejen na svatbu

Vzpomínky jsou to nejcennější, co máme. Pro ty, co si chtějí připomínat a sdílet svůj příběh lásky od prvního setkání po svatbu, je tady originální kronika Něvěsto, vyprávěj… z dílny svatebního salónu TYANO.

Příběhy tří nevěst

Každá kronika má za úkol zaznamenat vzpomínky, aby jste si je i po letech mohli připomínat. Kronika pro nevěstu však vytváří prostor nejen pro jednu nevěstu, ale rovnou pro tři. Může se pojmout jako putovní kniha v rámci generací mezi babičkou, maminkou a dcerou nebo mezi sestrami či kamarádkami. Vzájemně se můžete inspirovat, poučit a dozvědět se i zajímavosti, o kterých jste dosud neměly tušení.

Nevěsto, vyprávěj … vše od seznámení po váš velký svatební den
zdroj: svatební salón TYANO

Co najdeš v Kronice pro nevěsty

Jak jinak začít milostný příběh, než prvním setkáním vás dvou. V Kronice zaznamenáte vše od prvního rande i první krize, zážitky a radosti, které předcházely rozhodnutí se vzít.

Další část je věnovaná přípravám na svatbu a samotnému svatebnímu dni, kde si napíšete všechny detaily i vtipné zážitky.

V Kronice najdete otázky na věci, které by vás možná ani nenapadly zapisovat, ale zároveň tak formují celý příběh vaší lásky. Nechybí ani prostor pro fotky. Pevná vazba zaručí dlouhou životnost a krásný růžový design už je jen třešničkou na dortu :-).

Zaznamenejte si v mapě, kde jste se poprvé setkali
zdroj: svatební salón TYANO

Kde Kroniku pro nevěsty koupit

Kniha Nevěsto, vyprávěj … je pro všechny, které čeká svatba i pro ty, kteří už jí mají za sebou a chtějí se o své zážitky podělit. Je vhodná jako dárek k rozlučce se svobodou, narozeninám nebo Vánocům. Pokud chcete udělat radost sobě nebo někomu dalšímu, koupit ji můžete na webových stránkách svatebního salónu TYANO přes zelené tlačítko s odkazem níže nebo Kroniku najdete ve vybraných knihkupectvích.

Líbil se ti tento článek? Budu ráda, když o něm dáš vědět dalším nevěstám 🙂