Inspirace, Inspirace a tipy

Svět neonů: Objevte originální a stylové dekorace nejen pro svatby!

Rozjasněte svoji svatbu netradiční dekorací v podobě neonových písmen nebo celých nápisů. Jak se dají využít a kde je sehnat, najdeš v článku.

Kouzelná dekorace

Historie neonů sahá až do devatenáctého století. Probíhaly experimenty, díky kterým vznikaly neony různých barev. V dnešní době je výroba neonových symbolů a písmen na vysoké úrovni, díky dostupnosti jde o oblíbený dekorační prvek se širokým využitím.

Neonové nápisy si získaly popularitu zejména díky výraznému designu. Proto mají své místo v reklamě, obchodech a podobně. Nicméně právě jedinečný design z nich učinil oblíbenou dekoraci. Ať už v interiérech či exteriérech. Hodí se pro různé speciální události, přičemž skvěle vyniknou právě na svatbě. Ať už jako výrazný doplněk v prostoru, či jako neobvyklá dekorace ve fotokoutku. Svatební neony mají široké využití, můžete se přitom spolehnout, že budou vždy vypadat skvěle a rozzáří celý prostor.

Neonová písmena, nápisy i symboly

Pronájem neonů

Pokud vás lákají neony, můžete si je jednoduše vypůjčit. Půjčovna neonových nápisů má pestrou nabídku, ze které můžete vybírat. Jistě tak najdete tu pravou dekoraci pro svou svatbu. Jednou z velkých výhod, kterou pronájem neonových nápisů nabízí, je nižší cena. Koupit si neon na zakázku je totiž o kus dražší.

Jestliže chcete použít neon pouze na svatbě, pak se vyplatí pronájem.

Výroba neonů na míru

Druhou možností, jak získat neon na svatbu, je nechat si vyrobit ho na míru. Hlavním benefitem je možnost volby libovolného nápisu. Záleží tak pouze na vás, co chcete neony znázornit. Může jít třeba o vaše jména, krátké motto či jiné významné slovo. Výroba neonu na míru vám nabízí opravdu originální dekoraci pro svatební den. A nejen to – vlastní neonový nápis vám zůstane už napořád. Můžete se tak stát dekorací vašeho domova. Interiéru dodá jedinečný charakter a rozhodně zaujme.

Vyberte si z různých písmen, vytvořte decentní dekoraci či složte rovnou celá slova. Případně lze využít i symboly a dát dohromady originální design. Díky výrobě na míru nejste limitováni – můžete si tak nechat vyrobit dekoraci přesně podle svých představ.

Vytvořte si celý neonový nápis na míru

Skvělá atmosféra

Ať už se rozhodnete pro pronájem či nákup, neony zajistí unikátní atmosféru na svatbě. Využít je přitom můžete i při jiné příležitosti. Neonový nápis na míru se stane perfektním doplňkem jakéhokoli prostoru. Záleží tak pouze na vás, jaký si vyberete. Výrazné, barevné a neobvyklé dekorace upoutají oko a senzačně rozzáří místnost. Neváhejte si nechat vyrobit LED neon.

Pokud hledáte řešení bez starostí, pronájem je skvělou volbou.

Pro jednorázové akce je vhodnější zapůjčit neonový nápis. Zejména u svatebního rozpočtu to oceníte, jelikož pronájem je levnější. Můžete tak získat originální prvek do fotokoutku či oslňující dekoraci.

Jestliže toužíte po okázalé a báječné dekoraci, neony jsou jasnou volbou. Pak už jen stačí zvážit, zda pro vás bude vhodnější pronájem, či nákup. V každém případě se můžete těšit na originální nápis, který báječně doplní jakýkoli prostor a událost.