cervene_kecky_nevesta_kvetiny
Inspirace, Inspirace a tipy

Co vše jsem nakoupila na svatbu přes Aliexpress

Přemýšlíš jak ušetřit nějakou tu korunu za svatbu? A co takhle nakoupit nějakou tu výzdobu na Aliexpressu. Podívej se, co jsem tam na naši svatbu pořídila já.

Moje svatební nákupy na Ali

Kdo dneska neslyšel o Aliexpressu, jako by nebyl. Levné nákupy z Číny postihly snad už každého druhého a kdo nenakoupil přímo přes Aliexpress, tak ten nakoupil určitě přes nějakého překupníka, který odtud bere zboží. Najdeš tady všechno, na co si vzpomeneš.

A protože u svatby se počítá s každou korunou, tak nákupy na těchto stránkách jsou jednou z cest, jak nějakou tu kačku ušetřit. Já tady nakupuji často různé věci a níže se podělím o to, co jsem si objednala na svatbu. Uvedené ceny, jsou ceny za které jsem je tehdy koupila, můžou se teď tedy lišit.

Dřevěná dekorační srdíčka

200 ks mini srdíček, které se dají využít všelijak. Já jsem je použila na vývazky a jmenovky. Najdeš tam i různé velikosti srdíček, mix nebo další tvary.
Cena: $ 0,84
Odkaz: Srdíčka

Závoj

Nechtěla jsem nic přeplácaného a tento závoj to splňoval. Říkala jsem si, že kdyby nebyl použitelný, využiji ho jako síťku na komáry 🙂 Ale nakonec svůj účel splnil. Ve vlasech drží díky průhlednému plastovému hřebínku a délka je do pasu.
Cena: $ 1,98
Odkaz: Závoj

Závoj a ozdoba do vlasů z Alixepressu

Nafukovací balónky

10 ks perleťových balónků, které jsem chtěla použít na výzdobu.
Cena: $ 0,61
Odkaz: Balónky

Tabulová tapeta s křídami

Z téhle tapety jsem si vyrobila cedulku na psaní do fotokoutku. Součástí jsou i malé křídy, když přežijí cestu v kuse.
Cena: $ 2,43
Odkaz: Tabulová tapeta

Papírové rekvizity do fotokoutku

Nakonec jsem objednala i fotorekvizity. Je třeba to doma zkompletovat. Obrázky jsou fajn, jen ta lepící hmota, se kterou se to přidělává na špejle je dost nešťastná, protože se to mělo tendence přilepovat na vše kolem a moc to nedrželo. Doporučuji to přilepit raději lepící páskou.

Cena: $ 4,55
Odkaz: Fotorekvizity

Část fotorekvizit z Aliexpressu

Dřívka na nanuky

Ty jsem použila na cedulky s hláškami do fotokoutku.
Cena: $ 2,13
Odkaz: Dřívka na nanuky

Mini kolíčky se srdíčky

Mini kolíčky jsou opravdu mini, ale dobře posloužili na připevnění naší fotoprezentace.
Cena: $ 1,82
Odkaz: Kolíčky se srdíčky

Mini kolíčky se srdíčky

Lahvičky na bublifuk

12 ks mini obalů na bublifuk, který dostali svatebčané na špalír. Dělá malé bublinky. Doporučuji naplnit tímto bublifukem. Nedělá totiž skvrny na oblečení jako obyčejné dětské bublifuky (upozorňují na použití bublifuků i v půjčovnách šatů). Můžu tedy potvrdit, že moje půjčené šaty to přežily bez újmy.
Cena: $ 1,58
Odkaz: Lahvičky na bublifuk

Ozdoba do vlasů

Koupila jsem rovnou 3 různých velikostí a při zkoušce účesu jsme s kadeřnicí vybrali tu nejvhodnější. Čekala jsem co dojde, ale překvapilo mě jejich kvalitní zpracování.
Cena: $ 2.24
Odkaz: Ozdoba do vlasů

Hřebínek do vlasů, který měl tu čest být součásti
mého svatebního účesu

Nemusíš se omezovat jen na dané odkazy, prozkoumej v katalogu všechny možnosti a neboj se tady nakupovat. Důležité je sledovat hodnocení obchodu a zpětnou vazbu na zboží (Feedback) od těch, kteří už si jej koupili.

Taky si dávej pozor, aby pod cenou byl „Free shipping“ (doprava zdarma), ať ještě neplatíš zbytečně poštovné a objednávej s dostatečným předstihem, protože zboží může dojít za týden i za 2 měsíce.

Nemusíš být nešťastná ani z angličtiny, stránky jdou přepnout i do české verze. Pro Aliexpressem nepolíbené jsem vytvořila podrobný návod, jak objednávat.

TIP: Jestli chceš ušetřit ještě více, zaregistruj se na cashback portál Plná peněženka a na stránky Aliexpressu se proklikávej přes jejich odkaz. Po nákupu ti přistane nějaký ten peníz zpět.

Líbil se ti tento článek? Budu ráda, když o něm dáš vědět dalším nevěstám 🙂