zena_u_pc_nakup
Návody, Tvořivý koutek

Návod jak nakupovat na Aliexpressu

Svatba něco stojí, co si budeme povídat. Ušetřit se dá na různých věcech a jednou z cest je také nákup na Aliexpressu. Že jsi to ještě nezkoušela a nevíš jak na to? Tak tenhle článek je přímo pro tebe, najdeš tady průvodce nákupem od začátku do konce včetně slovníčku pro svatební výbavu.

Proč nakupovat na Aliexpressu

Náklady na svatbu jsou velké a kromě velkých položek, jako jsou hostina, oblečení, fotograf či DJ, se nejvíce nasbírají na drobnostech, jako jsou různé svatební dekorace a doplňky. Určitě nejlevnější je se obrnit a každý nákup čehokoliv ve své svatební euforii promyslet, jestli je zrovna ona položka opravdu nutná. Jestli ji ale nutně musíš mít, můžeš se zkusit kouknout na Aliexpress, zda nevyjde levněji.

Na Aliexpressu nakupuji často už dlouho, většinou věci do domácnosti, pár kousků oblečení, hračky, kreativní potřeby a doplňky. Co vše jsem si tady nakoupila na svatbu, najdeš v tomto článku.

Hodně diskutované téma jsou například svatební šaty. Sama bych si je neobjednala (i když jsem si s touto myšlenkou taky pohrávala), protože kvalita a zkušenosti jsou různé a ne vždy se to ve finále vyplatí (s dalšími úpravami švadlenou u nás). Ale toto rozhodnutí už je na tobě, jestli to chceš risknout.

Co se určitě vyplatí jsou různé dekorace jako organza, jutové či krajkové ozdoby, balonky, kreativní potřeby a všelijaké další serepetičky, které tady opravdu vyjdou levněji než v našich obchodech, jen si na ně musíš chvilku počkat.

TIP: Chceš dostávat za své nákupy nejen na Aliexpressu nějakou tu korunu zpátky? Doporučuji se zaregistrovat na cashback portál Plná peněženka.

Nevěstin průvodce nákupem na Aliexpressu

Pro ty, které váhají nad nákupem na Ali, jsem připravila podrobný návod krok za krokem včetně fotek a popisků celým nákupním procesem. I přesto, že jde stránky přepnout do češtiny, vyhledávání funguje jen v angličtině, proto jsem na poslední stránky vytvořila takový svatební slovníček anglických výrazů a co pod nimi najdeš.

Věřím, že bude pro tebe tento návod užitečný a pomůže ti ušetřit penízky, které můžeš investovat třeba do kvalitního fotografa, DJ, kapely, šatů nebo svatební cesty.

Stáhni si návod zdarma

Líbil se ti tento článek? Budu ráda, když o něm dáš vědět dalším nevěstám 🙂