Inspirace, Inspirace a tipy

Tak prý budu nevěsta – svatební diář, který pomůže i pobaví

Stále hledáš ten správný svatební diář pro organizaci dokonalé svatby? To by tě mohla zajímat novinka od svatebního salónu TYANO, a to opravdu Originální svatební diář pro nevěstu, o kterém jsem se rozepsala v následujících řádcích.

Parťák na svatební přípravy od A do Z

Absolvuje s tebou všechno svatební plánování od začátku až do konce, bude tady, když jej potřebuješ 24 hodin denně, můžeš mu sdělit své nápady, sám ti dá dobrou radu a hlavně tě zaručeně rozesměje, když na tebe padne depka ze všech těch příprav. A ne, není řeč o tvé nejlepší kámošce nebo svědkyni (i když, ty určitě tyhle atributy taky splňují), ale o novém svatebním diáři Tak prý budu nevěsta … aneb Nezbytný zápisník pro zápis zbytečností.

Rozměry diáře jsou 152 x 186 mm, takže se vejde do každé kabelky a díky pevné vazbě se nemusíš bát, že by tvé drahocenné poznámky přišly k újmě.

Diář má optimální velikost i do menší kabelky

Co najdeš v originálním svatebním diáři

Jak už sám název napovídá, nudit se s tímhle zápisníkem rozhodně nebudeš. Na celkem 104 stránkách najdeš prostor pro všechny nezbytné informace rozdělené podle jednotlivých svatebních kategorií. Vše je doplněno o tipy, rady a vtipné komentáře, které ti v tom svatebním šílenství pomůžou si plánování užít a brát vše s nadhledem.

V diáři například najdeš:

 • Seznam svatebních hostů s extra seznamem pro děti na svatbě včetně tipů na zábavu. S rozhodováním, koho pozvat ti pomůže i speciální HOSTO TEST.
 • Seznam kámošek na rozlučku se svobodou.
 • Seznamy pro jednotlivé svatební dodavatele.
 • Seznam hostů pro výslužku.
 • Svatební veletrhy – prostor pro zapsání svatebních veletrhů, které chceš navštívit.
 • Kreativní část věnovaná svatebnímu dortu a dalším sladkostem.
 • Prostor pro naplánování dopravy a převozu svatebčanů.
 • Přehled pro svatební rozpočet.
 • Stránky věnované snubním prstenům, svatebním šatům, svědkům, svatební kytici a svatebním darům.
 • Část pro vyplnění dlouhých chvil při čekání na schůzkách s dodavateli.
 • Kapsička pro vizitky, vzorky a letáčky.
 • Místo pro vlastní poznámky.

Komu udělá originální svatební diář radost

Tento svatební diář je vhodný pro všechny plánující nevěsty, které bez diáře nedají ani ránu, mají rády humor a růžovou barvu. Originalita deníku je především v jeho hravém grafickém zpracování, vtipném obsahu a prostoru nejen pro plánování, ale i rozptýlení a vlastní kreativitu.

Jestli se v tvém okolí objevila čerstvá nositelka zásnubního prstýnku nebo mezi ně sama patříš, určitě je to skvělý a praktický dárek – k Vánocům, narozeninám, svátku, Valentýnu, k MDŽ nebo jen tak pro radost. Správní chlapi takovou praktickou věc můžou rovnou připojit k zásnubnímu prstýnku 🙂

Praktický vánoční dárek, který potěší

Kde diář koupit

Svatební diář objednáš z pohodlí domova na stránkách svatebního salónu TYANO s doručením přes kurýrní službu, Zásilkovnu nebo pokud to máš kousek, můžeš si jej vyzvednout osobně v Benešově.

Líbil se ti tento článek? Budu ráda, když o něm dáš vědět dalším nevěstám 🙂