motýlek a věnec
Inspirace, Inspirace a tipy

Svatební veletrh v Ostravě ve znamení folkloru

Pozvánka pro nevěsty nejen z Moravskoslezského kraje na 13. ročník ostravského svatebního veletrhu SVATBA.

Jaké jsou nové trendy ve svatební módě? Jaké snubní prsteny frčí? Jak vypadají dorty a svatební kytice roku 2022? Vše kolem svatby, její organizace a přípravy se dozvíte 12.-13. 2. 2022 v Ostravě na Černé louce!

Inspirací pro 13. ročník svatebního veletrhu je velmi tradiční téma FOLKLOR, které se promítne jak do doprovodného programu, tak do nabídky některých vystavovatelů. Také výzdoba pódia bude folklorně-elegantní a „trochu jiná“ než obvykle.

věnec a motýlek s folklorními motivy

Tématem pro letošní svatební veletrh v Ostravě je folklor

Na co se můžete těšit?

Na ploše 3 000 m2 se představí svatební salony s novou kolekcí šatů, zlatnictví s trendy svatebními prsteny, fotografové, organizace zajišťující svatbu na klíč a místa vhodná pro váš den „D“. Chybět nebude líčení pro nevěsty, společenská móda pro pány i dámy a catering pro svatební hostiny.

Těšit se můžete na netradiční moderování akce, přehlídku svatební a společenské módy, barmanskou show, svatební floristiku, etiketu pro svatební den, folklorní vystoupení a vstupy vystavujících na toto téma.

Již při vstupu dostanete zdarma mini průvodce veletrhem, plný užitečných rad a tipů, včetně profilů a kontaktů na jednotlivé vystavovatele a plánek celého veletrhu s jeho programem.

Zakoupením vstupenky na veletrh (on-line nebo na místě) se můžete zapojit do TOMBOLY s hromadou skvělých cen od našich vystavovatelů. Jeden z Vás si může odnést také svatební set, který je hlavní grafikou akce.
A POZOR! Pro prvních 100 návštěvníků máme připravený dárek!

Program, seznam vystavujících a více informací najdete na www.svatbaostrava.cz.

banner svatební veletrh ostrava

sobota 12. února od 10:00 do 18:00 hodin
.
neděle 13. února od 10:00 do 16:00 hodin
.
vstupné 110 Kč/60 Kč