Inspirace, Inspirace a tipy

Vyrazte v lednu pro svatební inspiraci do Pardubic

Nemáte ještě program na poslední lednový víkend? Zveme vás na 18. ročník Svatebního veletrhu Pardubice.

Svatební veletrh Pardubice opět na živo!

Svatební veletrh Pardubice, který probíhal vloni on-line, se v letošním roce uskuteční na živo. Nejen snoubence znovu rádi přivítáme 29. a 30. ledna 2022 tradičně v budově ČSOB Pojišťovny na Masarykově náměstí v Pardubicích.

Vystavovatelé nabídnou služby a produkty pro svatební den od A do Z za veletržní ceny. Svatební salóny budou předvádět šaty pro nevěstu i ženicha, které si v průběhu dvou dní budete moci prohlédnout i na módních přehlídkách. Mezi vystavovateli se už tradičně budou lesknout snubní prstýnky zlatnických dílen. Cukrářky se budou chlubit trendy ve zdobení dortů a mini zákusky si jistě najdou své obdivovatele i v letošním roce. Vizážistky poradí nejen nevěstám, jak pečovat o pleť před svatebním líčením a jak si upravit neposedné vlasy tak, aby účes vydržel celý den. Obuvník předvede, že svatební obuv může být nejen krásná, ale i pohodlná. Pro rodiče a svědky, připravíme ochutnávku dobré kávy a svatebního veselí v podobě doprovodného programu, kde nebude chybět světelná show, vystoupení okouzlující harfenistky a sympatického houslového dua. Těšit se můžete na ukázky svatebních fotografií a záznamů z dílen zkušených fotografů a video tvůrců, které si budete moci hned objednat.

Módní přehlídka svatebních šatů nesmí chybět na žádném veletrhu

Květinové vazby, catering, nabídka ubytování i místa pro obřad, to vše si budete moci na Svatebním veletrhu Pardubice vybrat v sobotu 29.1.2022 od 10 do 17 a v neděli 30.1.2022 od 10 do 16 hodin.

Lákadlem pro snoubence je soutěž o svatební cestu do luxusního spa resortu Tree of Life nebo možnost soutěžit o svatební dort.

Těšíme se na Vás, vstup na veletrh je i letos ZDARMA.

Více informací najdete na www.svatebni-veletrh-pardubice.cz, Facebooku a Instagramu.

sobota 29. ledna od 10:00 do 17:00 hodin
.
neděle 30. ledna od 10:00 do 16:00 hodin
.
VSTUP ZDARMA