dve_zeny_ve_fotokoutku
Šablony, Tvořivý koutek

Šablony: Fotorekvizity do fotokoutku

Fotokoutek je skvělá věc na zabavení svatebčanů a hlavně i vtipná památka pro novomanželé. Zvlášť když je doplněný o zábavné fotorekvizity. Tady najdeš pár kousků ke stažení zdarma.

Jak na to?

Níže si můžeš k vytištění zdarma stáhnout v PDF cedulky mé výroby s vtipnými nápisy a taky fotorekvizity (knírky, brýle, motýlci, rty), časem snad přidělám další. Kdyby si chtěla něco jiného, najdeš na internetu i další fotorekvizity k vytisknutí, stačí dát do vyhledávače „photo booth props free printable„.

Dobré je koutek vybavit i dalšími vtipnými rekvizitami nejen z papíru jako jsou klobouky, boa, paruky, velké brýle, čertovské rohy, korunky a nebo jim dát prostor k vlastnímu vyjádření prostřednictvím tabulky s křídou na originální vzkazy. Zajímavé fotky jsou taky s různými obrazovými rámy nebo rámem ve stylu polaroidové fotografie, apod.

A takhle vypadaly hotové cedulky

Že nemáš doma tiskárnu? Hotové fotorekvizity jsem nedávno viděla v PEPCU za pár kaček mezi zbožím na oslavy, tak když budeš mít štěstí, můžeš je zakoupit tam nebo si je objednat na Aliexpressu, jako já 🙂

Co budeš potřebovat:

  • kancelářský papír A4
  • tvrdý papír – skicák A4
  • tiskárna
  • lepidlo – nejlepší je tuhé v tyčince
  • nůžky
  • dřevěné špejle – kulaté nebo placaté (nanukové)
  • lepící páska

Stažené a vytištěné obrázky na kancelářský papír jsem podlepila tvrdým papírem, aby byly pevnější (pokud se tvoje tiskárna popere i s tvrdým papírem, můžeš si tenhle krok ušetřit). Potom jen vystřihneš a lepící páskou zezadu přilepíš špejli jako držák.

Náhled fotorekvizit

Jestli budeš chtít označit fotokoutek nápisem, aby svatebčané věděli, o co jde, můžeš si tady stáhnout šablonu pro girlandu s nápisem FOTOKOUTEK hned v 7 barvách. Tak třeba tu najdeš tu svoji 😉

Fotorekvizity ke stažení:

Líbil se ti tento článek? Budu ráda, když o něm dáš vědět dalším nevěstám 🙂