líbající se zenich a nevesta s druzickami a druzbou
Inspirace, Praktické info, Šablony

Šablona: Tahák na společné fotky se svatebčany

Nahodit americký úsměv a jde se na to! Skupinové focení se svatebními hosty chvilku zabere a pro lepší organizaci je dobré mít představu, s kým vším se chcete vyfotit. K tomu se ti bude hodit tahák na společné fotky se svatebčany, který jsem vytvořila.

Skupinové focení se svatebčany

Při schůzce nám tehdy náš fotograf doporučil, abychom si udělali seznam, s kým vším chceme mít skupinové fotky. Tak jsem na to intenzivně myslela, až jsem na něj zapomněla. Fotky se svatebčany samozřejmě máme, ale rychleji by to odsejpalo, kdyby s tímto seznamem někdo pověřený svatebčany nachystal. Může to být koordinátorka, svědek nebo organizačně schopná kamarádka, která bude postupně skupinky svolávat, ať na ně nemusí pokřikovat jen fotograf nebo nevěsta s ženichem. Hodí se to hlavně při velkém počtu lidí.

TIP: Ještě nemáte svého svatebního fotografa? Přečti si užitečné rady, na co se zaměřit při jeho výběru.

Nevěsta s družičkami
Zdroj: Photo by Monica Smith on Unsplash

Fototahák pro fotky se svatebčany

Seznam na fototaháku je obecný, ne povinný. Vyberte si se snoubencem ty skupinky, o které nechcete přijít. Najdou se i další kombinace nebo se někteří svatebčané přihlásí sami, že s vámi chtějí fotku.

Nechejte si fotky vyvolat a darujte je na památku. Nemusí to být všem, ale určitě rodičům, prarodičům i svědkům udělají radost.

Neomezujte se jen na formální fotky. Jestli máte i nějakou vtipnou představu, sdělte ji předem svému fotografovi např. na schůzce nebo e-mailem. Inspirace na internetu např. Pinterestu je víc než dost. A určitě je lepší mít to nachystané než vymýšlet na místě.

Novomanželé s družičkami a družbou
Zdroj: Photo by Analise Benevides on Unsplash

Líbil se ti tento článek? Budu ráda, když o něm dáš vědět dalším nevěstám 🙂