Inspirace, Rozlučka se svobodou

Jak zařídit rozlučku se svobodou během pár minut? Nechej to na profesionálech

Dostala si čestný úkol zařídit pro nevěstu nezapomenutelnou rozlučku se svobodou a lámeš si hlavu nad tím, jakou akci pro ni připravit a zároveň mít s její organizací co nejméně starostí? Tak to mám pro tebe dobrou zprávu, a to že se můžeš obrátit na profíky v oboru, kteří vše zařídí. Stačí si vybrat z široké nabídky aktivit podle vašich představ a pak už si jen užívat tu nejlepší dámskou jízdu. V rozhovoru s Lukášem Gajdošem, spoluzakladatelem služby Rozlučky.com, se dozvíš, jak taková rozlučková párty v jejich režii probíhá.

Jak vznikla myšlenka nabízet tuto službu, tedy organizovat rozlučky se svobodou?

Základní myšlenka rozlučkových akcí vznikla daleko za hranicemi v západním světě, kde vznikly společnosti, které se rozhodli nabízet rozlučky v jednotlivých městech Evropy. Ty nabízely poměrně hodnotný zábavní průmysl. Pomohlo tomu především zjednodušené cestování v rámci unie a internetové objednávání on-line. Tyto společnosti objevily po jisté době i východní Evropu a zjistily, že města jako Praha, Budapešť, Varšava, Vratislav (Wroclaw), Krakov a Bratislava jsou nejen velmi levné, mají levné služby, ale také se v těchto službách mají ochotu rozvíjet a vyrovnat se západní Evropě. Našly si u nás místní obchodní partnery, proto tu vznikají i domácí společnosti, které s nimi spolupracují.

Do našich končin tak začali organizovaně jezdit rozlučkové skupinky z celé Evropy. V našich představách však v té době byla rozlučka stále na úrovni večerní nebo víkendové party v hospodě, na chatě apod. Řekli jsme si, že to změníme a začneme domácím nabízet to, co je zde k dispozici většinou jen pro turisty nebo zahraniční rozlučkové skupiny. Tak vznikla myšlenka, která se od roku 2015 stala realitou. Je krásné vidět, jak se za tu dobu trh přizpůsobil domácí klientele. To nás samozřejmě velmi těší. Můžeme si proto směle říct, že patříme mezi průkopníky rozlučkových služeb pro domácí klientelu v Čechách a na Slovensku.

Vyrazte na párty stylově limuzínou
Zdroj: Fotoarchív Rozlucky.com

Představte se čtenářkám, co všechno jim konkrétně nabízíte?

V rámci naší působnosti (Praha, Brno, Bratislava a Košice) jsme připravili různé rozlučkové balíčky pro dámské skupiny. Většinou pracujeme s tím, co se v daném městě nabízí a zároveň co by mohlo být v rámci rozluček se svobodou pro dámské skupiny zajímavé.

Každé město nabízí něco jiného. Co zůstává stejné, jsou staré klasiky, jako rozlučky v salónku restaurace nebo baru, hudební a noční kluby a jízda limuzínou. Zároveň má každé z uvedených měst něco svého, co ho specifikuje. Praha má vše a zároveň Vltavu, Brno víno a moravskou rázovitost. Bratislava má z uvedeného téměř vše navíc na malém prostoru a v Košicích zase zažijete východní temperament a natural. Snažíme se tyto specifika promítnout i do naší nabídky.

Největší prioritou je pro nás nabízet kvalitní služby od osvědčených dodavatelů – to je pro nás opravdu ten nejdůležitější faktor. Nesnažíme se hrát o co nejlevnější nabídku, ale naší snahou je zachovávat co možná nejvyšší úroveň a kvalitu služeb. Chceme, aby lidé věděli, že od nás dostanou skutečně to, co si objednají.

Kde můžou Vaše služby klienti využít? A neplánujete rozšíření do dalších měst?

Naše služby nabízíme v Praze, Brně, Bratislavě a v Košicích. Určitě se nebráníme rozšíření i do dalších měst. Důležitá je nabídka a kvalita služeb v daných městech. V rámci České republiky se nám v tomto směru nabízí jednoznačně Ostrava nebo Plzeň. Je to výzva do budoucnosti.

Užijte si rozlučku na luxusní jachtě
Zdroj: Fotoarchív Rozlucky.com

Jak taková rozlučka se svobodou ve vaší režii probíhá?

Základním principem je, že se snažíme organizačně zabezpečit naprosto vše, co je spjaté s objednávkou klienta. Znamená to, že klient je po objednání našich služeb v rámci přípravy rozlučky zodpovědný pouze a jenom za organizaci své vlastní skupiny, tedy aby skupina byla ve správný čas na správné místě. My zajišťujeme vše ostatní.

Naše velká výhoda, na které si velmi zakládáme je, že i případné změny, které nastanou během rozlučkového programu, jsme schopni zvládnout přímo na místě prostřednictvím našich profesionálních delegátek. Ty jsou totiž se skupinou a starají se o to, aby vše proběhlo k nejvyšší spokojenosti klientů. Taková rozlučková skupina je velmi živý organizmus a naší povinností je zajistit, aby skupina obdržela skutečně to, co si objednala a celý rozlučkový večer i program nebyl nijak narušen.

Výběr limuzín je opravdu velký, tak která bude ta vaše?
Zdroj: Fotoarchív Rozlucky.com

Které rozlučkové aktivity patří k nejoblíbenějším?

Naši nabídku na základě empirických zkušeností aktualizujeme a snažíme se vyjít požadavkům klientů vstříc. Hledáme ale i nové cesty a nápady a nabízíme i rozlučkové aktivity, které předtím neznali. K těm nejoblíbenějším stále patří rozlučkové klasiky jako je jízda v limuzíně, plavba na lodí, karaoke klub nebo kurz výroby koktejlů a samozřejmě striptýzová show.

Pánský striptýz patří mezi oblíbené rozlučkové klasiky
Zdroj: Fotoarchív Rozlucky.com

Tady bych se rád pozastavil, protože ke striptýzu chová mnoho lidí bohužel negativní emoce. Striptýz je v prvním řade show. Nic více, nic méně. Je to vystoupení, které přináší vzrušení, úsměvné momenty a zážitek. My se snažíme klientkám a klientům poskytovat ten nejvyšší standard v podání naprosto profesionálních striptérů a striptérek. Naši tanečníci na svých show neustále pracují a vylepšují je, proto jsou s nimi naši klienti tak spokojeni. Mnoho lidí nás spojuje s erotickým průmyslem. Osobně myslím, že to je trochu přehnaný a konzervativní náhled. My nabízíme pouze profesionální show, pro rozlučkovou zábavu a pro celou skupinu. V tomto ohledu jsme už zaznamenali určitý pokrok, ale je to běh na delší trať. Navíc jsou zde i jisté „pseudo“ rozlučkové společnosti a bohužel s vidinou finančního zisku nám tuto osvětu trošku kazí.

Plánujete v tomto roce nějaké novinky?

Především budeme rádi, když se situace ve službách po covidové době vrátí alespoň trochu do normálu a budeme moci plně fungovat a zabezpečit naše rozlučkové služby. Chystáme jednu velkou novinku – během pandemické doby jsme nelenili a pracovali na zlepšení služeb. Je to trošku tajemství, ale část si dovolím prozradit. Do začátku léta bude spuštěn zcela nový web – s novým dizajnem a funkcionalitami. Bude toho ale ještě mnohem více. Pevně věříme, že se klientům náš nový web zalíbí a bude pro ně uživatelsky příjemný. Rozhodně budeme pracovat i na nových rozlučkových aktivitách.

Dámská jízda cabrio limuzínou
Zdroj: Fotoarchív Rozlucky.com

Jak probíhá objednávka a s jakým předstihem před termínem rozlučky by se měla řešit?

Snažíme se o to, aby u nás klienti měli vše co nejvíce jednoduché. Na webu si vyberou aktivitu, u které zadají datum, orientační čas, počet osob a odešlou nezávaznou rezervaci. Vybranou aktivitu tak mají ve svém „košíku“, kde si mohou vybírat a přidávat další aktivity nebo pokračovat v konečné rezervaci. Zde vyplní potřebné údaje. A to je vše.

Na e-mail následně přijde informační voucher se shrnutím rezervace a údaji k platbě. Zároveň klienty kontaktujeme přímo osobně, abychom si potvrdili zadané údaje a dořešili veškeré detaily. Po vzájemné dohodě a úhradě zálohy potvrdíme rezervaci závazně. Klienti pak před samotnou akcí obdrží do e-mailu veškeré důležité informace, včetně kontaktu na delegátku jejich skupiny. Ta čeká na skupinu na začátku rozlučky na dohodnutém místě a včas.

Ideální je řešit program rozlučky alespoň 3-4 týdny před samotnou rozlučkou. Nicméně jsme schopni zajistit rozlučkový program i ze dne na den, a není to žádnou výjimkou. Může se ale stát, že na daný den a čas jsou aktivity rezervovány jinými klienty, tedy že loď nemusí mít volno, salónek může být obsazen, limuzína jezdí s jinými skupinami a podobně. Pro výběr možností a organizaci bez stresu je lepší vše řešit několik týdnu dopředu. To, že se třeba následně změní počet osob v rozlučkové skupině, pro nás není žádná komplikace. Vše jsme schopni s klienty operativně vyřešit tak, aby u nás měli plný komfort.

Lukáš Gajdoš vám se svým týmem zařídí
nezapomenutelnou rozlučku se svobodou
Zdroj: Fotoarchív Rozlucky.com

A na závěr ještě dobrá rada 🙂

Rozlučka se stává důležitou součástí svatebního obřadu i našich životů a je přece skvělé si ji s přáteli dobře užít. Je to zážitek, který si lidi pamatují na celý život, a proto moje rada zní: „Pořádně se před rozlučkou vyspěte, najezte a určitě se omluvte z případného večírku, který se koná večer před rozlučkovou akcí. Na rozlučku tak dorazíte v plné síle a odpočatí. A chmury nechte doma, nezapomeňte se usmívat – dobrá nálada je základem správné atmosféry.“

Líbil se ti tento článek? Budu ráda, když o něm dáš vědět dalším nevěstám 🙂