srdce v koberci před zrcadlem
Inspirace, Inspirace a tipy

Originální kalendář plný překvapení pro nevěsty i zamilované

Přemýšlíte nad dárkem pro nevěstu na rozlučku se svobodou? Nevíte, co dát novomanželům jako svatební dar nebo čím překvapit partnera? Tak tady mám jeden tip na originální dárek v podobě nevšedního Kalendáře.

Dárek, který překvapí hned 12x

Proč dávat jen jeden dárek, když jich může být 12. Kalendář v podobě luxusního boxu s 12ti šuplíčky, ve kterých se ukrývají dárečky potěší všechny, kteří se rádi rozmazlují a milují překvapení.

Kromě svateb jde o vhodný dárek pro partnery také k výročí, Vánocům, narozeninám, Valentýnu, Mezinárodnímu dni žen nebo prostě jen tak z lásky :-).

Autorkami těchto Kalendářů pro nevěsty a zamilované jsou dámy Věra a Martina ze svatebního salónu TYANO, kterých jsem se zeptala, jak tento nápad na originální dárky vznikl.

Kalendář pro nevěstu

Myšlenka vznikla z prosté snahy dopřát nejen svatebnímu trhu něco nového a originálního.

Pokud jde o kalendář pro nevěsty, pak nám přišlo, že nevěsty zažívají před svatbou v dnešní době snad až zbytečný stres. Zejména na sociálních sítích nelze přehlédnout někdy až úporné snahy nevěst, aby ten jejich den byl bez nejmenší chybičky, dokonalý ve všech detailech včetně vázičky na stole, dárečků hostům, občerstvení, které bude chutnat úplně všem atd.  Podobné pak slýcháme i při zkouškách v našem salónu.

police s dekoracemi logem a kalendáři pro nevěsty a zamilované

Originální kalendáře zajistí příjemné chvilky nevěstě i partnerům
zdroj: fotoarchív svatební salón TYANO

Samozřejmě máme pro takové snahy a pocity nevěst pochopení. Je to jejich velký den a kdyby jim kdokoliv předem řekl, že „ to a to“  není už potřeba, tak tomu stejně neuvěří :-).

Nevěsta je žena v ojedinělé životní situaci, které nemusí nikdo kolem rozumět, ale měl by ji respektovat a ten, kdo chce pro ni udělat opravdu něco dobrého, pak by si měl schovat „nevyžádané rady“ pro sebe a zaměřit se na pomoc nevěstě s odbouráním jejího stresu a mnohdy i únavy v době vrcholících příprav.

K tomu jsme právě vymyslely Kalendář pro nevěstu, který obsahuje 12 dárečků pro nevěstu na dny před svatbou, jimiž se může rozmazlovat a těšit. V kalendáři nevěsta nalezne pečlivě vybrané produkty pro rozmazlování těla i mlsného jazýčku.  Protože mnoho dárců kalendáře má k nevěstě osobní vztah, rozhodly jsme se navrhnout jeho koncept tak, aby jej dárce mohl případně doplnit o své vlastní kreativní dárečky. 

růžový box s 12 šuplíky a luxusními produkty

Kalendář pro zamilované

Pokud jde o Kalendář pro zamilované, pak původní myšlenka byla „nezapomenout také na ženichy“ a v duchu konceptu Kalendáře pro nevěstu mít společný dárek pro oba snoubence.  Kalendář pro zamilované byl primárně určen coby „neutrální“, přesto originální, nepřehlédnutelný svatební dar. Každý jistě zažil situaci, kdy je hostem na svatbě a neví, co snoubencům darovat. Praktické dárky nejsou snoubenci buď žádány vůbec  nebo jsou, ale nikoliv od  Vás.

Kalendář pro zamilované obsahuje rovněž pečlivě vybrané produkty, tentokrát však se zaměřením na společné potěšení obou partnerů. Produkty z kalendáře jsou proto buď zdvojeny nebo jde o takový, který je cíleně společným, např. masážní svíčka.

Život Kalendáře pro zamilované nás však velmi překvapil.  Z původní myšlenky se v praxi otevřela neskutečně široká škála jeho využití. Ze zpětných vazeb zákazníků víme, že je využíván nejen coby svatební dar, ale i jako dárek na společnou rozlučku. Kalendář se pak stal univerzálním dárkem pro jakoukoliv příležitost „zamilovaných“. 

Zákazníci Kalendář pořizují ve vztahu ke svým významným datům vztahu, jako je např. výročí seznámení, výročí svatby. Zažily jsme i zákazníka, který nám prozradil, že do posledního šuplíčku kalendáře umístí prstýnek a žádost o ruku a je prý velmi zvědavý, jestli bude partnerka šuplíčky otvírat postupně :-). Samozřejmě nemůžeme pominout využití Kalendáře pro zamilované v čase Valentýna a co nás velmi těší také v čase MDŽ.

TIP: Ještě originálnější a osobitější dárek vytvoříte s vlastním obsahem, kdy box doplníte oblíbenými produkty obdarovaného. Nově si lze zakoupit Kalendář pro nevěstu i Kalendář pro zamilované k dotvoření.

Vytvořte si „Kalendář na míru“, který naplníte vlastním obsahem
zdroj: fotoarchív svatební salón TYANO

Líbil se ti tento článek? Budu ráda, když o něm dáš vědět dalším nevěstám 🙂