Inspirace, Svatební hry

Svatba objektivem svatebčanů aneb svatební fotošpion

Nenucená zábava pro malé i velké svatebčany? Udělej z nich svatební fotošpiony! Navíc budete mít kromě profesionálních fotek i další pěknou a originální památku od svatebčanů. Jak na to, včetně kartičky ke stažení, najdeš v tomto článku.

Nechejte svatebčany zachytit jedinečné momenty

Fotek není nikdy dost. Profesionální fotograf se bude na svatbě věnovat hlavně novomanželům a fotkám jako z katalogu, což je důvod, proč tam je. Dejte však prostor i svatebčanům vyfotit zajímavé momentky svatebního dne, které objektiv profesionála nestihne zachytit. Zabaví se tak hlavně děti, které budou fotit jak o život.

Pro svatebčany můžeš nachystat na stolek několik jednorázových foťáků na film, digitálních foťáků nebo je můžeš vyzvat k použití vlastní techniky, což u většiny bude foťák v mobilu. K nim pak napiš info, k čemu slouží.

Výsledné díla pak zašlou e-mailem, nasdílí na uložišti nebo rovnou stáhnou na místě do notebooku. V případě foťáků na film si je necháte vyvolat, což bude překvapení úplně pro všechny.

Jako návod svatebním fotošpionům poslouží kartička se seznamem fotek, které by měli pořídit. I přes jednotné zadání všem, bude určitě každá fotka originál.

Kartičku pro svatební fotošpiony si můžeš zdarma stáhnout níže. Nebo ji ber jako mustr k vytvoření vlastního seznamu svatebních momentek.

Náhled karty pro svatební fotošpiony

Kartička pro svatební fotošpiony:

Líbil se ti tento článek? Budu ráda, když o něm dáš vědět dalším nevěstám 🙂